German DE Polish PL

zespół

nasi specjaliści

Fizjoterapia Szczecin

BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI, JEŚLI BĘDZIEMY MOGLI TOBIE POMÓC.

Nasi terapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i kursach aby pozostać na bieżąco z najnowszymi postępami w dziedzinie medycyny i rehabilitacji. Nasze centrum rehabilitacji różni się od innych, ponieważ kochamy swoją pracę, jest to dla nas ogromna pasja i cieszymy się, że pacjenci zawsze wychodzą od nas zadowoleni, a przede wszystkim sprawni - jest to dla nas największa nagroda.

Umów wizytę

Arkońska 51/01, 71-455 Szczecin

+48 695 622 281

WARTO NAS WYBRAĆ

Nasi specjaliści

Ihor Hnatiuk

Fizjoterapeuta
Jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku fizjoterapia. Swoje zamiłowanie do sportu oraz organizmu ludzkiego odkrył już w czasach szkolnych. Swoją pasją do szeroko pojętej fizjoterapii zrodził się poprzez grę w piłkę nożną oraz urazy, których doznawał podczas gry. Pierwsze praktyki zawodowe odbył w szczecińskich szpitalach oraz przychodniach rehabilitacji, gdzie nabrał umiejętności do pracy z pacjentem ortopedycznym, neurologicznym czy kardiologicznym. Rozumie potrzebę rozwoju, dlatego już podczas trwania studiów ukończył swoje pierwsze kursy. Wciąż podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz kursach.
Odbywał kursy z zakresu:
Medycyna sportowa oraz fizjoterapia to nie tylko zawód, ale także hobby, które pragnie stale rozwijać poprzez odbywanie kolejnych kursów oraz szkoleń. Cel jest jasny – pomoc w odzyskaniu pełni zdrowia.
Poza rehabilitacją, obiektem zainteresowań jest zdrowy styl życia i sport, a w szczególności piłka nożna i boks. W odprężeniu pomaga mu również książki oraz film.

Ola Bakowiec

Fizjoterapeuta
Jest absolwentką kierunku fizjoterapii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, gdzie otrzymała tytuł magistra. Cały czas pogłębia wiedzę z zakresu rehabilitacji szkoląc się na kursach i warsztatach, oprócz rehabilitacji ortopedycznej dodatkowo specjalizuje się również w rehabilitacji neurologicznej, głównie prowadząc rehabilitację pacjentów po przebytych udarach mózgu.
Do tej pory ukończyła kursy:

Kamil Albin

Fizjoterapeuta
Jestem magistrem fizjoterapii z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobywanym od 2008 roku. Tytuł zawodowy uzyskałem po studiach na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Dodatkowo w 2015 ukończyłem studia podyplomowe na kierunku „Terapia Manualna Tkanek Miękkich”, a w latach wcześniejszych liczne kursy specjalistyczne z zakresu rehabilitacji w tym PNF. Moja przygoda i rozwój zawodowy jako fizjoterapeuty rozpoczęły się od zdobycia wykształcenia policealnego i uzyskania tytułów: technik masażysta i technik fizjoterapii .
W kilku ostatnich latach pracy w związku ze zdobytymi umiejętnościami skupiałem swoją uwagę na terapii manualnej tkanek miękkich, masażu głębokim, terapii punktów spustowych, rozluźnianiu mięśniowo-powięziowym i innych. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując z pacjentami cierpiącymi na różne schorzenia, głownie z zespołami bólowymi, przeciążeniowymi kręgosłupa oraz z zespołami bólowymi i pourazowymi stawów barkowych, kolanowych i skokowych. Mam również doświadczenie w pracy z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi tj. po udarze mózgu, z chorobą Parkinsona, SM itp., zaś w latach od 2016 – 2020 zdobyłem doświadczenie w pracy z pacjentami ze schorzeniami kardiologicznymi. Niezależnie jednak od przypadku, do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, a swoją pracę wykonuję z należytą starannością i sumiennością.
Poza fizjoterapią, medycyną naturalną i zdrowiem interesuje się sportem, motoryzacją, nowinkami technicznymi i komputerowymi. W czasie wolnym lubię odpocząć aktywnie na świeżym powietrzu, uprawiając amatorsko kolarstwo szosowe i górskie, grając w gry zespołowe – piłkę nożną i siatkówkę, bądź też podróżując i biwakując.

Mark Pietrzyk

Fizjoterapeuta
Tytuł magistra fizjoterapii uzyskał na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Samodzielnych Publicznych Szpitalach Klinicznych oraz gabinetach fizjoterapeutycznych. Odbył staże zawodowe w Akademii Piłkarskiej Pogoń Szczecin oraz przychodni EVOMED w Szczecinie. Jako wielbiciel sportów walki, badania do pracy dyplomowej wykonywał w zaprzyjaźnionym bokserskim klubie sportowym Olimp Szczecin. Na co dzień pracuję z pacjentami ortopedycznymi oraz sportowcami. Posiada również doświadczenie w pracy z pacjentami wymagającymi fizjoterapii domowej. W pracy z pacjentem wykorzystuję metody terapii manualnej tkanek miękkich, masażu tkanek głębokich oraz rozluźniania mięśniowo-powięziowego. Fizjoterapia oprócz zawodu jest dla Marka również pasją, dzięki czemu z chęcią stale się rozwija. Uważa, że w tym zawodzie najbardziej cieszą efekty osiągane wspólną pracą z pacjentem.

SKUTECZNIE USUWAMY BÓL

KRĘGOSŁUPA, STAWÓW, GŁOWY W CHOROBACH NEUROLOGICZNYCH, NERWOBÓLI, W KONTUZJACH I URAZACH SPORTOWYCH ORAZ INNYCH

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PROFESJONALIZM

Nasze zespoły składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oddają do Państwa dyspozycji swoje umiejętności, aby zaoferować dostosowane, skoordynowane i wysokiej jakości wsparcie.

JAKOŚĆ

Nasze podejście do jakości gwarantuje Ci spersonalizowane wsparcie, profesjonalizm oddanego zespołu oraz regularne monitorowanie Twojego zadowolenia z jakości usług.

PASJA

W centrum naszych praktyk zawodowych stawiamy na szacunek, słuchanie i życzliwość, które utrzymujemy z każdym z naszych pacjentów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę